banner to be
terug naar e-spots.nl
welkom op asterix.e-spots.nl

Categorieën:

      HOME

Gerelateerde dochters:
    kuifje

Stripfiguren > Overig / Diversen
Te koop:  Te koop : Inspiratieschets van Abaracourcix voor tekenfilm van Studio Idefix
Prijs: n.o.t.k.
Tel: onbekend
Geplaatst door: jos ruigrok

te koop : Uniek : Inspiratie schets van stamhoofd Abbraracourcix
Deze tekening is gemaakt voor Studio Idefix,waarschijnlijk door Borge Ring
Op de tekening is aangegeven de in te spreken tekst, het verloop van de stem a.d.h.v een soort notenbalkje
Het formaat van de tekening is 32 x 26 cm.
De tekening zit in een passepartout en is ingelijst. Maat frame 46 x 40 cm
Met certificaat van echtheid
Alleen serieuze biedingen vanaf 250 euro

bieden / reageren
tell a friend

e-Spot zoeken...
Zoeken in:

Gratis e-Spot plaatsen...
uw email

e-Spot bewerken...

Gratis e-mailmarketing:
Overzicht e-Spots:

© e-Sign 2004 | algemene voorwaarden | meld misbruik | meedoen? | veelgestelde vragen | email ons
test